Вітчизняне підприємство ТОВ «Екоорганік» є генеральним імпортером препарату Мікродобриво Триамін Радикуляр. 

Переваги

 Мікродобриво Триамін Радикуляр – біостимулятор на основі колагену та кератинів, в складі якого є основні амінокислоти для активації та росту кореневої системи шляхом швидкого поділу клітин; характеризується високим вмістом L-метіоніну, фульвокислот, полісахаридів та полісахаридів та інших органічних сполук. Співпраця ауксинів та цитокінінів активує та стимулює ріст та розвиток рослин, а за рахунок безпосереднього застосування амінокислот скорочуються енергетичні витрати, які рослина витрачає на виробництво білків.

Призначення

Мікродобриво Триамін Радикуляр стимулює ріст і розвиток кореневої системи саджанців, розсади та всіх польових, овочевих і декоративних культур. Розроблений для кореневого живлення, проте може бути використаний для листової підкормки як шляхом обприскування, так і в гідропоніці. Продукт застосовується для активування клітинного поділу в кореневій системі та бруньках, а також разом з гербіцидами для уникнення фітотоксичності.

Доза застосування мікродобрива Триамін Радикуляр: для технічних та зернових культур становить 1-3 л/га; на овочевих, плодово-ягідних, винограді та ін. концентрація добрива становить 0,3 % (300 мл на 100 л води).

 

Контакти

 Наша адреса: вул. Кутузова, 13, оф. 501, Київ, 01133
Телефон (багатоканальний): (044) 285-50-70
E-mails: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.