Саликс Енерджі

26 лютого 2013

Біоенергетики України вирішили об'єднатися

 25 лютого 2013 року були проведені Установчі збори Біоенергетичної асоціації України.

Агро – енергетична компанія «Salix energy» стала однією з компаній засновників асоціації. Також до складу засновників увійшли компанія ТОВ «НТЦ «Біомаса» та ТОВ «Інновейтів Бізнес Центр».

У своєму вітальному слові Голова Правління Георгій Гелетуха окреслив передумови створення Асоціації та представив результати попередньої роботи Ініціативної робочої групи.

Приводом для створення Асоціації стало недостатня увага з боку держави до питань розвитку відновлюваної енергетики в країні і, зокрема, біоенергетики.

Організатори відзначили, що біоенергетика (одержання енергії з біомаси) є одним з пріоритетних напрямків виробництва енергії з відновлюваних джерел в світі.

Місія біоенергетичної асоціації полягає в створенні спільної платформи для співпраці на ринку біоенергетики України з метою забезпечення найбільш сприятливих умов ведення бізнесу, прискореного та сталого розвитку біоенергетики як галузі.

Основні сектори, в яких працює БАУ:

  • Виробництво теплової, електричної енергії з біомаси.
  • Виробництво і використання біогазу і біодобрив.
  • Вирощування та використання біомаси енергетичних плантацій.
  • Логістика (заготівля, зберігання, переробка, постачання) біомаси та біопалива.
  • Виробництво енергії з твердих побутових відходів (ТПВ).
  • Фінансування біоенергетичних проектів.
  • Юридичне та організаційне супроводження біоенергетичних проектів.
  • Міжнародне співробітництво.
  • Екологічне й соціальне вплив біоенергетичних проектів

ТОВ «Салікс Енерджі»

Компанія працює на ринку біоенергетики з 2010 року і розвиває найбільший в Україні проект створення плантацій енергетичних рослин (енергетичної верби - salix viminalis). Плантації компанії розташовані у Волинській та Львівській областях. На лютий 2013 року їх площа сягає більш 800 Га.
www.salix-energy.com

ТОВ «НТЦ «Біомаса»

З моменту свого створення в 1998 році, НТЦ «Біомаса» займається консультаційною та інженерної роботою в області енергетичного використання біомаси, розробки проектів спільного впровадження в рамках Кіотського протоколу, енергоефективності, енергетичних аудитів, проектування енергетичних об'єктів.
http://biomass.kiev.ua/ru/

ТОВ «Інновейтів Бізнес Центр»

В галузі відновлювальної енергетики працює з 2006 року. Динамічно розвинута дослідницька і консалтингова організація, сфокусована на темі розвитку проектів з бізнес-інновацій на основі чистих технологій, у сфері «зеленого» бізнесу, відновлюваної енергетики та енергоефективності.
http://rencentre.com/about_us

За більш детальною інформацією звертатися:
044 278 31 44 Петрик Ганна
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить